Kosmetyki do pielęgnacji domowej


W ofercie gabinetu znajdują się kosmetyki do pielęgnacji domowej renomowanej niemieckiej marki Jean d'Arcel. Szeroki wybór specyfików do różnych skór (również tych z problemami, np. trądzikowych czy naczyniowych) gwarantuje, że każdy znajdzie preparat idealny dla siebie. Wykazują się skutecznym działaniem dzięki zawartości zaawansowanych składników biotechnologicznych oraz ekstraktów roślinnych, jak również są bardzo przyjemne w stosowaniu, wyróżniając się miłą konsystencją i delikatnym zapachem.

Dla nieco bardziej wymagających klientów wprowadziliśmy do sprzedaży amerykańskie dermokosmetyki medyczne DermaQuest. 

Szczególnie polecamy produkty z serii Peptide Vitality z peptydami biomimetycznymi, których działanie jest zbliżone do działania toksyny botulinowej - niwelują skurcze mięśni i spłycają zmarszczki mimiczne nawet do 70%. Linia ta jest rekomendowana dla skór z widoczną utratą jędrności skóry oraz oznakami starzenia mimicznego.

Linia Stem Cell 3D z kolei to ekskluzywny wymiar pielęgnacji skóry wymagającej, stanowiący alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Swe spektakularne działanie kosmetyki z tej serii zawdzięczają m. in. komórkom macierzystym oraz najnowszemu peptydowi biomimetycznemu - Neodermylowi, zwanemu beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Badania kliniczne potwierdzają wzrost kolagenu i elastyny w skórze przy jego regularnym stosowaniu nawet do 194%.

Z przyjemnością informujemy, iż w naszym gabinecie dostępny jest szeroki asortyment kosmetyków marki IMAGE Skincare. Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Szczególnie polecamy linię VITAL C, która bazuje na najbardziej biotechnologicznie zaawansanowanej formie witaminy C - tetraizopalmitynianie askorbylu, która niezbędna jest m. in. po zabiegach stymulujących produkcję kolagenu w skórze (np. Zaffiro, laser frakcyjny).

Nasz gabinet jest salonem autoryzowanym niemieckiej marki KLAPP. Posiadamy w sprzedaży również kosmetyki do pielęgnacji domowej tej firmy. Dzięki wielu opatentowanym składnikom ich działanie jest naprawdę widoczne. Serie Caviar Power, Repagen Exclusive i Stri-Pexan z Regestrilem należą do najbardziej lubianych ze względu na świetne efekty obserwowane po ich stosowaniu. Szczególnie zachęcamy do zakupu zestawów prezentowych w bardzo atrakcyjnych cenach!