Kosmetyki do pielęgnacji domowej


Z przyjemnością informujemy, iż w naszym gabinecie dostępny jest szeroki asortyment kosmetyków marki IMAGE Skincare. Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Szczególnie polecamy linię VITAL C, która bazuje na najbardziej biotechnologicznie zaawansanowanej formie witaminy C - tetraizopalmitynianie askorbylu, która niezbędna jest m. in. po zabiegach stymulujących produkcję kolagenu w skórze (np. Zaffiro, laser frakcyjny), linię ILUMA, która silnie wspomaga proces eliminacji przebarwień oraz linie THE MAX i AGELESS działające silnie przeciwzmarszczkowo.

W sprzedaży posiadamy również wysokiej jakości amerykańskie dermokosmetyki medyczne DermaQuest

Szczególnie polecamy produkty z serii Peptide Vitality z peptydami biomimetycznymi, których działanie jest zbliżone do działania toksyny botulinowej - niwelują skurcze mięśni i spłycają zmarszczki mimiczne nawet do 70%. Linia ta jest rekomendowana dla skór z widoczną utratą jędrności skóry oraz oznakami starzenia mimicznego.

Linia Stem Cell 3D z kolei to ekskluzywny wymiar pielęgnacji skóry wymagającej, stanowiący alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Swe spektakularne działanie kosmetyki z tej serii zawdzięczają m. in. komórkom macierzystym oraz najnowszemu peptydowi biomimetycznemu - Neodermylowi, zwanemu beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Badania kliniczne potwierdzają wzrost kolagenu i elastyny w skórze przy jego regularnym stosowaniu nawet do 194%.

W ofercie gabinetu znajdują się kosmetyki do pielęgnacji domowej renomowanej niemieckiej marki Jean d'Arcel. Szeroki wybór specyfików do różnych skór (również tych z problemami, np. trądzikowych czy naczyniowych) gwarantuje, że każdy znajdzie preparat idealny dla siebie. Wykazują się skutecznym działaniem dzięki zawartości zaawansowanych składników biotechnologicznych oraz ekstraktów roślinnych, jak również są bardzo przyjemne w stosowaniu, wyróżniając się miłą konsystencją i delikatnym zapachem.