Termolifting Zaffiro

Zaffiro Z300, zwane "następcą Zaffiro" to najskuteczniejszy na rynku nieinwazyjny lifting skóry. Błyskawicznie, bezboleśnie, a co najważniejsze skutecznie:

 • ujędrnia skórę
 • zmniejsza widoczność zmarszczek
 • likwiduje obwisy
 • zwiększa zawartość kolagenu w skórze
 • podnosi opadające policzki
 • niweluje bruzdy wargowo-nosowe
 • poprawia owal twarzy
 • rzeźbi kształt ramion i ud
 • obkurcza pociążowy brzuszek

Działa natychmiastowo - pierwsze efekty widoczne są już podczas zabiegu (pod wpływem temperatury kurczą się rozciągnięte z czasem włókna kolagenowe), ponadto efekt wzmacnia się w ciągu kolejnych miesięcy po zabiegu, gdyż w tym czasie fibroblasty wytwarzają nowy kolagen. Zawartość kolagenu w skórze zwiększa się o ok. 30%.

Zabieg jest bezbolesny (dzięki wydajnemu systemowi chłodzenia kontaktowego przed i po wyrzucie fal podczerwonych), nie wymaga przygotowań oraz okresu rekonwalescencji.

Zalecana jest seria od 4 do 6 zabiegów (w zależności od kondycji skóry) w odstępach miesięcznych.

Serię można powtórzyć po ok. 12-18 miesiącach.GeneO+

zwane także OxyGeneo to urządzenie renomowanej izraelskiej firmy Pollogen, przy pomocy którego uzyskujemy natychmiastowy efekt odmłodzenia, rozjaśnienia i dotlenienia skóry.

Poprzez wywołanie tzw. efektu Bohra następuje infuzja koktajlu z aktywnymi składnikami wgłąb skóry. W zależności od kondycji i potrzeb skóry podczas zabiegu można wprowadzić w skórę jeden z dwóch koktajli: NeoBright bądź NeoRevive.

Zabieg jest bezpieczny i zupełnie bezbolesny. Regularnie powtarzany (np. w odstępach miesięcznych) sprawi, że cera będzie wyglądać na promienną i wypoczętą.

Zabieg ten został uhonorowany prestiżową Prix de Beaute COSMOPOLITAN, co potwierdza jego jakość i działanie.

Efekt rozświetlonej i wygładzonej skóry utrzymuje się do kilku tygodni.

W celu utrzymania efektów na dłużej zaleca się wykonywanie 1-2 zabiegów miesięcznie.Laser frakcyjny Emerge

jest to diodowy nieablacyjny laser frakcyjny amerykańskiego lidera w dziedzinie produkcji urządzeń wykorzystywanych w kosmetologii i medycynie estetycznej, firmy Palomar. Stosowany jest w celu usunięcia zmarszczek, blizn, rozstępów, zmian pigmentowych czy rozszerzonych porów. Podczas zabiegu skóra penetrowana jest mikrowiązkami światła na głębokość do 2 mm. Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia powodują inicjację odbudowy skóry i zastąpienie jej nową, zdrową tkanką, czego efektem jest widoczne odmłodzenie skóry. W przeciwieństwie do laserów ablacyjnych CO2 skóra po zabiegach laserem Emerge zostaje trwale pogrubiona co znacząco opóżnia pojawianie się efektów starzenia. Znacząco krótszy jest również okres rekonwalescencji, który wynosi z reguły ok. 1-2 doby.

Laser Emerge posiada Certyfikat FDA (Agencji Żywności i Leków) znanej z bardzo rygorystycznych wymagań, który jest wyznacznikiem jakości urządzenia i potwierdzeniem skuteczności jego działania.

W celu uzyskania widocznych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów w odstępach miesięcznych.

Leczenie blizn wymaga zazwyczaj wykonania dłuższej serii zabiegów.Karboksyterapia Julie

Karboksyterapia jest terapią medyczną o szerokim spektrum zastosowania, polegającą na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla za pomocą cienkich igieł. Do najbardziej spektakularnych zastosowań należy redukcja rozstępów, blizn, cieni i worków pod oczami, cellulitu w stadium III, zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, łysienia. Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6. Skuteczność terapii zależy od wielu czynników tj. wiek, indywidualne uwarunkowania pacjenta oraz systematyczność i regularność wizyt. Do czynników technicznych odpowiedzialnych za pozytywne efekty końcowe zaliczyć można odpowiednio dobraną dawkę gazu na iniekcję, prędkość z jaką ta podaż następuje czy regulacja temperatury. Karboksyterapia nie wymaga okresu rekonwalescencji, pacjent po skończonym zabiegu może normalnie powrócić do swoich codziennych czynności. Do podstawowych zaleceń po zabiegu należy zaliczyć unikanie miejsc narażonych na infekcję tj. basen, sauna, solarium do 72 godzin, oraz niewskazane jest rozmasowywanie miejsc poddanych iniekcji. Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.


Zabiegi IMAGE Skincare

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Twórcami marki są Pani Janna Ronert i doktor Marc Ronert (certyfikowany chirurg plastyk). Siedziba główna i laboratorium IMAGE Skincare znajduje się w Palm Beach na Florydzie.

Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Marka konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie i wyselekcjonowane, wysoko skoncentrowane składniki aktywne, które gwarantują skuteczność działania i widoczne efekty. Założeniem twórców marki IMAGE było stworzenie silnych preparatów docierających do głębszych warstw naskórka, dlatego oferuje ona pełną kurację (zabiegi + preparaty do stosowania w domu).

Misją marki jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®.

Marka IMAGE Skincare w trosce o dobro swoich Klientów i środowisko 
NIE stosuje parabenów, substancji zapachowych ani kolorantów.

I PEEL the signature facelift™  

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu, znacząco poprawia kondycję skóry. Preparat poza zawartością witaminy C zawiera kwasy AHA, komórki macierzyste Wąkroty Azjatyckiej i enzymy proteolityczne pochodzenia roślinnego, dzięki czemu gwarantuje delikatną eksfoliacją, połączoną z lekko rozjaśniającym działaniem. Największą zaletą peelingu jest jego stymulujący wpływ na produkcję kolagenu, wzmocnienie i usprawnienie mikrocyrkulacji w naczyniach włosowatych skóry. Zawarty kwas hialuronowy, polipeptydy i wyciągi roślinne zapewniają silne działanie nawilżające i antyoksydacyjne.


I PEEL lightening lift®

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzania kuracji redukującej przebarwienia pigmentacyjne. Formuła peelingu opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych undarii pierzastodzielnej i jeżówki wąskolistnej oraz zawartości substancji rozjaśniających, powodujących inhibicję tyrozynazy, dzięki czemu hamują nadmierną melanogenezę. Kwas mlekowy połączony z koktajlem czynników rozjaśniających skutecznie redukuje wszelkie przebarwienia, odświeżają koloryt i nawilża. 


I PEEL wrinkle lift®

Peeling zawiera roztwór kwasu glikolowego i komórek macierzystych budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząsteczek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym przypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do  złuszczania warstwy rogowej. Jednocześnie witamina A wpływa stymulująco na poziomie skóry właściwej, gdzie pobudza fibroblasty do produkcji macierzy zewnątrzkomórkowej, natomiast w naskórku w jego warstwie podstawnej wpływa regulująco i usprawniająco na podział i różnicowanie się komórek. Przyspiesza zaburzone procesy odnowy naskórka.

I PEEL beta lift™

Silna kuracja kwasem salicylowym bez domieszek, która szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry dotkniętej średnim i ostrym trądzikiem. Zabieg z kwasem salicylowym już w ciągu 24 godzin zapewnia wyraźną poprawę stanu skóry dotkniętej aktywnym trądzikiem. Peeling neutralizuje się w skórze zapewniając jej gładki wygląd. Peelingi chemiczne Mediderma

popularnie zwane "kwasami" w rewelacyjny sposób wpływają na wygląd i kondycję skóry - zależnie od użytego preparatu mają działanie odmładzające, przeciwzmarszczkowe, redukujące przebarwienia, likwidujące trądzik i przetłuszczanie się skóry i wiele innych. Konkretny zabieg powinien być dobrany przez kosmetologa na podstawie wywiadu medycznego i oceny indywidualnych potrzeb skóry.

Linia peelingów chemicznych Mediderma została wprowadzona na rynek medyczny prawie trzy dekady temu. Produkty Medidermy są uznawane za najskuteczniejsze i odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry, płci, wieku i schorzeń. Skuteczność produktów oraz protokoły zabiegów są poparte szeroko zakrojonymi badaniami klinicznymi oraz współpracą z wiodącymi specjalistami z całego świata.

Zabiegi i produkty Medidermy dostępne są wyłącznie dla wykwalifikowanych lekarzy dermatologów i kosmetologów. Produkty Mediderma posiadają certyfikaty ISO 22716 GMP, ISO 1348 oraz ISO 9001.


Ferulac Peel Booster to zabieg anti-aging (również na okolicę oczu), który:

 • redukuje objawy starzenia,
 • poprawia napięcie, zagęszczenie skóry,
 • redukuje przebarwienia hormonalne i posłoneczne.

Zalecenia:

Pacjent wychodzi do domu z maską, którą zmywa samodzielnie po 8-12 godzinach. Złuszczanie następuje w 3-4 dobie po zabiegu i jest drobnopłatkowe.

Zabieg nie wyłącza pacjenta z życia zawodowego.

Zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych.


Ferulac C-Peel

Wskazania:

 • skóra pozbawiona blasku, szara
 • skóra odwodniona
 • nierówny koloryt skóry
 • fotostarzenie

Zalecenia:

Zabieg można wykonać jednorazowo w celu regeneracji skóry jako tzw. zabieg bankietowy lub w serii 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych.

Peeling może być wykorzystywany również latem.


DNA Recovery Peel

Działanie:

 • zwalcza przebarwienia, plamy
 • redukuje ilość zmarszczek
 • przywraca nawilżenie i prawidłową teksturę skóry
 • poprawia stan skóry tłustej i z tendencją do trądziku
 • zapobiega powstawaniu uszkodzeń posłonecznych i naprawia te już istniejące

Zalecenia:

Pacjent wychodzi do domu z maską, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach.

Peeling charakteryzuje się bardzo dobrą tolerancją przez skórę, jest bardzo bezpieczny.

Zaleca się wykonywanie tego zabiegu przez cały rok.

Wskazane jest wykonanie serii 6 zabiegów co 3 tygodnie.


Salipeel LIC

Wskazania:

 • trądzik zapalny
 • łojotok
 • skóra tłusta, zanieczyszczona
 • zapalenie mieszków włosowych

Zalecenia:

Pacjent wychodzi do domu z maską, którą zmywa samodzielnie po 10-12 godzinach.

Zaleca się przeprowadzenie 2-4 zabiegów w odstępach miesięcznych.


Nomelan Cafeico

Wskazania:

 • przebarwienia różnego pochodzenia: posłoneczne, pozapalne, melazma, piegi, plamy soczewicowate
 • działanie odmładzające, rozjaśniające, wyrównujące koloryt skóry
 • blizny, rozstępy

Zalecenia:

Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona. Pacjent wychodzi do domu z maską, którą zmywa samodzielnie po 8-10 godzinach.

Intensywne złuszczanie następuje w 3-4 dobie po zabiegu.

Zalecamy wykonanie peelingu w środę lub czwartek.

Po zabiegu konieczna jest specjalistyczna pielęgnacja domowa - w cenę pierwszego zabiegu wliczony jest zestaw kosmetyków pozabiegowych.

Zabieg można wykonać jednorazowo w celu regeneracji naskórka lub w serii 3-4 zabiegów w odstępach miesięcznych w zależności od indywidualnych potrzeb i kondycji skóry.


Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Rytuały Jean d'Arcel:

LIftant Supreme - zabieg regenerująco-liftingujący, idealny w okresie przejściowym między porami roku. Wieloetapowa pielęgnacja idealnie odświeża skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Dodatkowo pieści zmysły i gwarantuje niezapomniane doznania zapachowe. Procedura uwzględnia peeling ryżowy, eksfoliację kwasami owocowymi, masaż na ampułce z komórkami macierzystymi i maskę liftingującą w płacie pod okluzją z satynowej piany.


Miratense Shin Tai - zabieg detoksykująco-liftingujący, świetnie regenerujący i odświeżający cerę. Połączenie delikatnej mikrodermabrazji szafirowej z wysoce skutecznymi preparatami z serii Miratense i maską peel off sprawia, że skóra po zabiegu jest gładka i wygląda na wypoczętą. Rewelacyjny zabieg dla wszystkich osób szukających wygładzenia i poprawy napięcia skóry, niezależnie od wieku.


Vino Cura + 24k Gold Treatment - zabieg z komponentami na bazie winogron o silnym działaniu antyoksydacyjnym i nawilżającym z wykorzystaniem płatków 24-karatowego złota o właściwościach przeciwzmarszczkowych  i rozświetlających. Złoto działa silnie antybakteryjnie, przeciwgrzybiczo i przeciwzapalnie, opóźnia proces powstawania zmarszczek, stymuluję produkcję kolagenu oraz nawilża i odżywia skórę. Łagodzi podrażnienia, opuchnięcia i obrzęki, uszczelnia i uelastycznia naczynia krwionośne. Pomaga zlikwidować przebarwienia oraz pozostawia na skórze delikatny film ochronny.

Efekty zabiegu:

 • rozświetlenie
 • intensywne nawilżenie i odmłodzenie skóry
 • poprawa ogólnej kondycji i wyglądu skóry
 • opóźnienie procesów starzenia
 • zwiększenie jędrności i witalności
 • likwidacja obrzęków i sińców pod oczami 

Summer Love - zabieg na twarz, szyję i dekolt. Ultra nawilżający i odprężający zabieg z potrójną formą kwasu hialuronowego i komórkami macierzystymi z jabłoni przeznaczony do silnej regeneracji przesuszonej skóry, ze szczególnym uwzględnieniem skóry dekoltu.

Winter Magic - odżywczy zabieg opart na dobroczynnym działaniu olejków. Idealne ukojenie przesuszonej skóry w czasie zimy lub po zabiegach złuszczających. procedura uwzględnia peeling kawitacyjny oraz pielęgnacyjne maski na dłonie i stopy.Zabiegi Jean d'Estrees:


Total Youth - luksusowy zabieg anti-age rozpoczynający się peelingiem kwasowym, po którym wykonywany jest masaż pędzlami na liofilizowanych czystych algach, a następnie firmowy masaż liftingujący na musie z komórkami macierzystymi z jabłoni szwajcarskiej. Bardzo bogaty skład i najwyższej jakości preparaty zapewniają spektakularny efekt odmłodzenia i napięcia skóry.


Soin d'Exception - wyjątkowy zabieg dla skór dojrzałych i pozbawionych jędrności. Połączenie peelingu z kwasami AHA, skoncentrowanych preparatów oraz rozgrzewającej maski gipsowej gwarantuje natychmiastowy efekt zagęszczenia i napięcia skóry.


Synergessence - zabieg idealnie dopasowany do Twojej skóry. W zależności od jej potrzeb zaczynamy od peelingu enzymatycznego, mechanicznego lub kwasowego, aplikujemy odpowiednią ampułkę z substancjami aktywnymi i wykonujemy masaż na kremie. Procedura obejmuje również unikatowy masaż patyczkami na maskach algowej oraz kremowej. Wielowymiarowa stymulacja skóry owocuje niezwykłym efektem regeneracji.


Preventing, Radiance & Vitamins - zabieg wspaniale odświeżający cerę i nadający jej blasku. Mikstura dobroczynnych składników i witamin zawartych w imbirze i miodzie w połączeniu z maską z różowej glinki sprawiają, że skóra wygląda na wypoczętą i promienną.Zabiegi setowe KLAPP Cosmetics:


ASA Peel

Repagen Exclusive

Hyaluron Infusion

C-Pure Face Infusion

Caviar Imperial Super Lift

Stri-Pexan with Regestril

Stri-Pexan Phyto Stem Cell

Retinol Thermoo Face Gym

X-treme Microneedling

Express Lift

Eiszelle


Sonoforeza - czyli

masaż ultradźwiękami wykorzystuje fale akustyczne do wprowadzania

składników aktywnych w głąb skóry. Sonoforeza wpływa na wzrost

przepuszczalności błon komórkowych, aktywację metabolizmu komórkowego

i zwiększone oddychanie komórkowe. Wibracje ultradźwięków to mikromasaż

dla skóry o charakterze biostymulującym. Poprawie ulega przepływ limfy,

podwyższa się poziom pH zakwaszonych tkanek oraz zostają pobudzone fibroblasty do biosyntezy kolagenu i elastyny. W zależności od zastosowanego preparatu zabiegowego możemy uzyskać szeroki wachlarz efektów: od spłycania  marszczek i ujędrniania skóry, poprzez leczenie trądziku, aż po niwelowanie złogów tłuszczowych.Peeling kawitacyjny - nowoczesna metoda wykorzystywana do bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry, alternatywa dla tradycyjnej metody manualnego oczyszczania twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. Rozprowadzony na skórze płyn tworzy mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które pod wpływem drgań ultradźwiękowych gwałtownie pękają. W wyniku tych działań dochodzi do rozbicia martwych komórek naskórka i odsłonięcia młodszej warstwy skóry, wolnej od nadmiaru łoju, bakterii czy substancji toksycznych. Peeling kawitacyjny jest zabiegiem bezbolesnym i bezpiecznym, może być wykonywany u większości osób. Peeling kawitacyjny z powodzeniem można łączyć z innymi zabiegami, gdyż umożliwia skuteczniejsze wchłanianie preparatów kosmetycznych.


Infuzja tlenowa z masażem tlenowym i barem tlenowym - wtłaczanie składników aktywnych zawartych w ampułkach specjalnie dobranych do problemów i potrzeb skóry za pomocą strumienia silnie skoncentrowanego hiperbarycznego tlenu. 


Oxybrazja (peeling wodno-tlenowy) - to jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów rewitalizacji skóry, ze szczególnym zaleceniem dla cer wrażliwych, alergicznych i naczyniowych. Zabieg oxybrazji polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka za pomocą jednoczesnej aplikacji tlenu i strumienia soli fizjologicznej. Tlen ma za zadanie pobudzić odbudowę włókien kolagenowych i naczyń włosowatych oraz poprzez dezynfekcję zahamować rozwój trądziku. Sól fizjologiczna jest sterylnym roztworem chlorku sodu w wodzie, o stężeniu 0,9%. Bardzo skutecznie łagodzi różnego rodzaju stany zapalne oraz nawilża i zmiękcza skórę.

Oxybrazja jest odmianą peelingu mechanicznego, w przypadku którego czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień silnie rozproszonych kropel soli fizjologicznej, emitowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza, przy użyciu specjalnego aplikatora. Zabieg ten najczęściej porównywany jest z mikrodermabrazją korundową, gdzie czynnikiem złuszczającym są kryształki korundu. Z tego względu oxybrazja jest często nazywana mikrodermabrazją wodno-tlenową.


Autoryzowane Zabiegi DermaQuest

Laboratorium DermaQuest to amerykańska marka dermokosmetyczna gwarantująca ponadprzeciętne rezultaty w specjalistycznej pielęgnacji skóry.

Markę wykreował i stworzył w 1999 roku światowej sławy chemik – Sam Dhatt.

Jego pasja i ogromne doświadczenie sprawiły, że formuły DermaQuest to kwintesencja najnowszych osiągnieć w świecie kosmetologii i medycy przeciwstarzeniowej.

Wszystkie dermokosmetyki DermaQuest produkowane są w USA, ich formuły nie zawierają parabenów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Rewitalizujący Zabieg Anti-Age

Z ENZYMAMI PROTEOLITYCZNYMI I WITAMINĄ C to luksusowy program terapeutyczny oparty na innowacyjnych składnikach czynnych biologicznie. Zabieg łączy holistyczne podejście do pielęgnacji z zaawansowanymi substancjami aktywnymi, dlatego efekty zabiegu widoczne są natychmiastowo. W zabiegu zastosowano najbardziej pożądane substancje aktywne jak: stabilna, lipofilowa forma witaminy C: BV-OSC, kwas alfa-liponowy, komórki macierzyste oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy.

Zabieg niweluje efekty starzenia się skóry i błyskawicznie poprawia jej kondycję.

Skuteczność zabiegu zwiększa zastosowanie na płaszczyźnie eksfoliacji i pielęgnacji aktywnej enzymów proteolitycznych z dyni, papai i ananasa. Dopełnieniem doznań sensorycznych jest masaż relaksacyjny oparty na naturalnych olejach z kokosa, słodkich migdałów i orzechów kukui.

Po zabiegu skóra jest wyraźnie uelastyczniona, nawilżona, rozjaśniona, a drobne linie i zmarszczki zredukowane.

Wskazania:

 • Skóra sucha i odwodniona
 • Utrata jędrności i elastyczności skóry
 • Szary koloryt
 • Skóra naczynkowa i wrażliwa

Rezultaty:

 • Świeży i promienny wygląd
 • Wyraźne rozświetlenie skóry
 • Silne nawilżenie i wyrównanie kolorytu
 • Pobudzenie mikrokrążenia i pozbycie się oznak zmęczenia

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Zabieg całoroczny
 • Zabieg rekomendowany między peelingami chemicznymi DermaQuest
 • Jednym z etapów zabiegu jest masaż twarzy

Terapeutyczny Zabieg Dyniowy

Z AHA, BHA, PROBIOTYKAMI I NIACYNAMIDEM to program normalizujący przeznaczony dla skór mieszanych, z problemem krostek, grudek, zaskórników oraz dla skór przetłuszczających się i z rozszerzonymi porami. Zabieg oparty jest na naturalnym miąższu z dyni - źródle witamin: C, B1, B2, B6, PP oraz K.

Miąższ zawiera dużą ilość beta-karotenu, który bardzo łatwo penetruje przez naskórek, gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A, oraz palmitynianu retinylu czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym. Witamina A działa seboregulująco, zmniejszając łojotok, tworzenie się zaskórników i zmian zapalnych, przez co efekt czystej skóry osiągany jest w bardzo krótkim czasie. Zabieg wzbogacony jest o nisko stężone kwasy keratolityczne jak: kwas migdałowy, salicylowy, nordihydrogwajaretowy, które również wykazują właściwości antybakteryjne i sebostatyczne. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni. Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko infekcji oraz problemów skórnych. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwzapalnych jak niacynamid, komórki macierzyste z pomarańczy i lilaka pospolitego, skóra po zabiegu jest zmatowiona, rozjaśniona i odpowiednio nawilżona.

W zależności od wskazań, zabieg można łączyć z peelingiem kawitacyjnym (w cenie) lub mikrodermabrazją (dopłata 60 zł).

Wskazania:

 • Skóra mieszana, łojotokowa, zanieczyszczona
 • Krostki, grudki, zaskórniki
 • Błyszczenie się skóry
 • Rozszerzone pory
 • Tendencja do przebarwień pozapalnych

Rezultaty:

 • Reguluje pracę gruczołów łojowych
 • Niweluje zmiany ropne, krostki, zaskórniki, obkurcza ujścia gruczołów łojowych
 • Zmniejsza łojotok i tworzenie się ognisk zapalnych
 • Silnie rozjaśnia skórę

Częstotliwość:

 • Seria: 8 zabiegów co 14-21 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Zabieg całoroczny
 • Nie stosować u osób uczulonych na retinol i aspirynę (kwas acetylosalicylowy)
 • Nie należy stosować u osób ze skórą wrażliwą

Peptydowy Peeling Biomimetyczny

Z POCHODNĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ [10%] I AHA [40%] to innowacyjny peeling nazywany alternatywą toksyny botulinowej. Pierwsze i niepowtarzalne połączenie alfa-hydroksykwasów z peptydami biomimetycznymi, daje niesamowitą skuteczność w terapii zwalczania zmarszczek mimicznych. Kwas mlekowy [20%] oraz glikolowy [20%] oprócz działania stymulującego i wygładzającego spełniają rolę promotorów przejścia kluczowych substancji aktywnych. Przełomowa formuła peelingu aplikowana jest również na okolicę oczu - pod samą linię dolnych rzęs i na górną powiekę, dając efekt silnego wygładzenia linii i zmarszczek. Dodatkowo receptura zawiera komórki macierzyste z winogron, które są źródłem najsilniejszego wymiatacza wolnych rodników - resweratrolu.

Przełomowym składnikiem peelingu jest neuropeptyd - Argirelina® (INCI: Acetyl Hexapeptide-3) w najwyższym efektywnym stężeniu [10%]. Argirelina® jest skróconą formą toksyny botulinowej i działa na tym samym poziomie co botoks, nie wykazując jednak toksyczności. Wykazuje silne działanie wygładzające zmarszczki mimiczne wywoływane pracą mięśni. Argirelina® hamuje wyrzut katecholamin, które są odpowiedzialne za skurcz mięśni, dając efekt widocznego i natychmiastowego wygładzenia bruzd i zmarszczek. Niezależne badania in vitro wykazały zmniejszenie głębokości zmarszczek średnio o 30%. W celu pojędrnienia skóry w formule zastosowano peptydy stymulujące fibroblasty - Matrixyl™ (INCI: Palmitoyl Pentapeptide-4), Regu AGE® oraz Rigin®.

Ich synergiczne działanie przeciwzmarszczkowe porównywalne jest do działania czystego retinolu. Niezależne badania in vitro potwierdziły wzrost syntezy kolagenu typu I o 212%, kolagenu typu IV 327% i kwasu hialuronowego o 267%. Te spektakularne wyniki badań dają podstawę, aby zaliczyć Matrixyl™ do jednej z najbardziej efektywnych substancji przeciwzmarszczkowych dostępnych na rynku składników kosmetycznych. Nowa formuła zawiera kompleks amfoterycznych aminokwasów oraz technologię liposomów, aby działać w głębszych warstwach skóry.

Wskazania:

 • Zmarszczki mimiczne, również wokół oczu
 • Utrata jędrności i elastyczności skóry
 • Zmarszczki grawitacyjne
 • Zmarszczki utrwalone
 • Nierówna powierzchnia i szary koloryt

Rezultaty:

 • Skóra może zacząć się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, jeżeli złuszczanie występuje jest bardzo delikatne
 • Silnie wygładza zmarszczki mimiczne już w trakcie trwania zabiegu
 • Powoduje rozkurcz mięśni, przez co delikatnie unieruchamia mimikę wygładzając utrwalone zmarszczki mimiczne
 • Rozjaśnia skórę i przebarwienia

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku
 • Po zakończeniu serii przy skórze skłonnej do powstawania zmarszczek mimicznych sugerowane jest wykonywanie zabiegu 1 raz w miesiącu

Uwagi:

 • Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiednich temperatur
 • Peeling również na okolicę oczu
 • Peeling również dla skór naczynkowychPeeling Dyniowy Z WYCIĄGIEM Z DYNI [40%], AHA [20%], BHA [20%] I PROBIOTYKAMI

Peeling Dyniowy to przełomowy peeling enzymatyczno-chemiczny

przeznaczony dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Zabieg polecany jest również dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia.

Niespotykany dotychczas w preparatach wyciąg z dyni został doceniony przez amerykańskich naukowców. Jest bogaty w witaminę C [10%], B1, B2, B6, PP oraz K. Doskonale sprawdza się w terapii wspomagającej leczenie trądziku aktywnego, hiperpigmentacji i starzenia się skóry.

Wyciąg z dyni stanowiący 40% receptury, bogaty jest w beta-karoten - prowitaminę A, która stosowana zewnętrznie bardzo łatwo przenika w głąb skóry,gdzie ulega przekształceniu do kwasu retinowego – najbardziej aktywnej formy witaminy A , oraz palmitynianu retinylu, czyli estrowej formy o działaniu antyoksydacyjnym.

Witamina A reguluje pracę gruczołów łojowych zmniejszając łojotok, tworzenie zaskórników, krost i zmian zapalnych. Wyciąg z dyni jest również źródłem enzymów proteolitycznych i antyoksydantów, przez co jeszcze lepiej chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy [10%], mlekowy [10%] i salicylowy [5%]. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy [10%] oraz kwas kojowy [5%].

Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie probiotyków w postaci enzymów proteolitycznych otrzymywanych w procesie organicznego rozkładu dyni.

Probiotyki zapobiegają namnażaniu się szkodliwych bakterii, przez co zmniejszają i niwelują ryzyko powstawania infekcji oraz problemów skórnych.

Wyjątkowość zabiegu polega na regulowaniu pracy gruczołów łojowych oraz na balansowaniu mikroflory skóry, a nie tylko na efekcie złuszczania naskórka.

 


Peeling Mango

Z KWASEM MLEKOWYM [30%] ORAZ KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z POMARAŃCZY to sensoryczny peeling enzymatyczno-chemiczny dedykowany skórze z tendencją do rozszerzonych naczynek oraz skłonnej do powstawania przebarwień. Przeznaczony jest zarówno dla skóry z oznakami starzenia, wrażliwej, naczynkowej, a przede wszystkim zmęczonej i pozbawionej blasku. Zachwyca fuzją aromatów mango i pomarańczy oraz pozwala na głęboki relaks podczas masażu.

Główny składnik peelingu to miąższ z mango, bogaty w witaminę C, enzymy proteolityczne (laktazę i oksydazę fenolową) oraz magniferynę o silnych właściwościach przeciwzapalnych i antyoksydacyjnych. Peeling Mango wzbogacony jest o masaż wykonywany na niezwykle aktywnej masce C lnsusion TX Mask, bogatej w kompleks lipofilowej formy witaminy C [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%]. Efekt przeciwstarzeniowy został wzmocniony poprzez zastosowanie peptydów biomimetycznych w postaci Argireliny® i Matrixylu™.

Tak bogate połączenie substancji aktywnych neutralizuje działanie wolnych rodników, uszczelnia naczynia krwionośne, chroni DNA komórek skóry oraz działa przeciwstarzeniowo. Naturalny olejek z pomarańczy głęboko relaksuje i niweluje oznaki zmęczenia.

Wskazania:

 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku
 • Zmarszczki i fotostarzenie się skóry
 • Skóra naczynkowa i odwodniona
 • Skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości

Rezultaty:

 • Świeży i promienny wygląd
 • Wyraźne rozświetlenie skóry również wokół oczu, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka
 • Silne nawilżenie skóry i wyrównanie kolorytu
 • Spłycenie linii i zmarszczek
 • Pobudzenie mikrokrążenia i pozbycie się oznak zmęczenia
 • Możliwe lekkie złuszczanie do kilku dni po zabiegu

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7-10 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiednich temperatur
 • Peeling również dla skór naczynkowych

Mandelatic Peel

Mandelactic Peel to innowacyjny zabieg oparty na powierzchownym resurfacingu chemicznym i silnych substancjach o działaniu przeciwstarzeniowym i przeciwzapalnym.

W peelingu zastosowano niezwykłą mieszankę alfa i beta hydroksykwasów w postaci kwasu mlekowego, migdałowego, salicylowego, aby widocznie rozjaśnić skórę i niwelować skutki fotostarzenia. Dodatkowe zastosowanie naturalnych ekstraktów roślinnych z lukrecji i morwy białejwpływa na rozjaśnienie przebarwień i poprawę kolorytu skóry.

Zabieg skierowany jest dla skór z widocznymi oznakami starzenia się, przebarwieniami naskórkowymi i rozszerzonymi porami. Efektywność zabiegu polega na połączeniu dwóch etapów eksfoliacji z silnym działaniem seboregulującym i przeciwzapalnym. Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona a drobne zmarszczki spłycone.
Efekt przeciwstarzeniowy został osiągnięty dzięki innowacyjnym komórkom macierzystym z pomarańczy i lilaka pospolitego, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny, a także hamują aktywność metaloproteinaz.

Wskazania:

 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku
 • Zmarszczki i fotostarzenie się skóry
 • Skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień i niedoskonałości
 • Przebarwienia pozapalne i naskórkowe
 • Rozszerzone pory

Rezultaty:

 • Świeży i promienny wygląd
 • Wyraźne rozświetlenie skóry, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka
 • Wyrównanie kolorytu i obkurczenie porów
 • Spłycenie linii i zmarszczek
 • Możliwe łuszczenie się skóry od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa max. do 6 dni

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Nie stosować u osób uczulonych na aspirynę (kwas acetylosalicylowy)
 • Peeling całoroczny, pod warunkiem nie opalania skóry i występowania odpowiedniej temperatury
 • Nie należy stosować u osób ze skórą wrażliwą

Hibiscus Flower Mandelic Peel - NOWOŚĆ!

Z KWASEM MIGDAŁOWYM [10%], AHA Z HIBISKUSA [5%] I KWASEM AZELAINOWYM [2%]


 

Hibiscus Flower Mandelic Peel to specjalistyczny program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w połączeniu z ekstraktem z kwiatów hibiskusa.
Kwas migdałowy [10%] jest jednym z łagodniejszych alfahydroksykwasów przez co złuszcza naskórek bez podrażnienia i jest polecany do bardzo wrażliwej skóry. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry. W zabiegu zastosowano również kwas azelainowy [2%], który reguluje pigmentację, ale również łagodzi rumień i jest niezastąpiony przy skórze problematycznej o podłożu naczyniowym. Innowacją jest wykorzystanie ekstraktu z kwiatów hibiskusa [5%] bogatego w kwas cytrynowy, jabłkowy oraz hibiskusowy.
Ekstrakt zawiera również witaminę C oraz aminokwasy niezbędne do prawidłowej odnowy skóry. Wykazuje działanie estrogenne wpływając na pojędrnienie skóry. Zabieg skierowany jest dla skór wrażliwych, silnie unaczynionych z widocznymi oznakami starzenia, przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami. Efekt przeciwstarzeniowy został osiągnięty dzięki innowacyjnemu peptydowi nazywanemu beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl® [1%] ma zdolność wpływu na syntezę kolagenu typu III, który wraz z wiekiem gwałtownie zanika. Efektywność zabiegu polega na połączeniu eksfoliacji z silnym działaniem przeciwzapalnym i pojędrniającym.

Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona a drobne

zmarszczki spłycone.Hibiscus Flower Mandelic Peel to specjalistyczny

program terapeutyczny oparty na delikatnych kwasach eksfoliacyjnych w

połączeniu

z ekstraktem z kwiatów hibiskusa. Kwas migdałowy [10%] jest jednym z łagodniejszych alfahydroksykwasów przez co złuszcza naskórek bez

podrażnienia i jest polecany do bardzo wrażliwej skóry. Wykazuje silne działanie antybakteryjne, przez co niweluje niedoskonałości skóry.

W zabiegu zastosowano również kwas azelainowy [2%], który reguluje pigmentację, ale również łagodzi rumień i jest niezastąpiony przy skórze

problematycznej o podłożu naczyniowym. Innowacją jest wykorzystanie ekstraktu z kwiatów hibiskusa [5%] bogatego w kwas cytrynowy,

jabłkowy oraz hibiskusowy. Ekstrakt zawiera również witaminę C oraz aminokwasy niezbędne do prawidłowej odnowy skóry. Wykazuje działanie

estrogenne wpływając na pojędrnienie skóry. Zabieg skierowany jest dla skór wrażliwych, silnie unaczynionych z widocznymi oznakami starzenia,

przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami i niedoskonałościami. Efekt przeciwstarzeniowy został osiągnięty dzięki innowacyjnemu

peptydowi nazywanemu beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek. Neodermyl® [1%] ma zdolność wpływu na syntezę kolagenu typu III, który

wraz z wiekiem gwałtownie zanika. Efektywność zabiegu polega na połączeniu eksfoliacji z silnym działaniem przeciwzapalnym i pojędrniającym.

Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona a drobne zmarszczki spłycone.

Wskazania:

 • Skóra wrażliwa, naczynkowa i trądzik różowaty
 • Zmarszczki i fotostarzenie się skóry
 • Skóra z nierównym kolorytem i tendencją do powstawania przebarwień, niedoskonałości i stanów zapalnych
 • Przebarwienia pozapalne i naskórkowe
 • Rozszerzone pory

Rezultaty:

 • Świeży i promienny wygląd
 • Wyraźne rozświetlenie skóry, odnowa i wyrównanie powierzchni naskórka
 • Wyrównanie kolorytu i obkurczenie porów
 • Spłycenie linii i zmarszczek
 • Silne nawilżenie i wygładzenie
 • Możliwe łuszczenie się skóry od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane trwa max. do 6 dni

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 10-14 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling nie wymaga neutralizacji
 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu: od września do maja

Azelaic Peel

Z KWASEM AZELAINOWYM [10%] I KWASEM KOJOWYM [5%] I NEODERMYLEM®

Delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego. Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych - posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Wykazuje działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum.

Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym.

Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych.

Kuracja dodatkowo zawiera spektakularny peptyd odmładzający - Neodermyl®. Został on okrzyknięty beziniekcyjnym wypełniaczem zmarszczek, ponieważ stymuluje odnowę kolagenu typu III – zwanego kolagenem młodości, tropokolagenu oraz elastyny.

Poprzez zastosowanie najnowszego peptydu biomimetycznego zabieg wpływa na pojędrnienie skóry i wygładzenie zmarszczek.

Wskazania:

 • Skóra wrażliwa
 • Skóra naczynkowa o podłożu łojotokowym
 • Trądzik zaskórnikowo-grudkowy
 • Początkowe stadium trądziku różowatego
 • Przebarwienia naskórkowe
 • Przewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn

Rezultaty:

 • Wyrównanie powierzchni i kolorytu
 • Rozjaśnienie przebarwień pozapalnych
 • Zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników
 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 7dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling całoroczny, pod warunkiem
  nie opalania skóry i występowania odpowiedniej temperatury

Retexture Brite Peel

Z AHA, BHA, HEXYLOREZORCYNOLEM I CZYSTYM RETINOLEM [4%]


Retexture Brite Peel to holistyczna terapia wybielająco-pojędrniająca o ponadprzeciętnej efektywności. Chemiczny zabieg Retexture Brite Peel, bazuje na wysokich stężeniach alfa i beta-hydroksykwasów. Przyśpiesza przejście melaniny do wyższych warstw naskórka, który ulega późniejszej eksfoliacji. Zabieg jest złożony i wieloetapowy, co przyczynia się do jego spektakularnych efektów. W trakcie zabiegu do skóry wprowadzane są silne inhibitory tyrozynazy, które hamują syntezę melaniny i ograniczają jej dystrybucję do naskórka. Kluczowym elementem zabiegu jest dwuetapowe zastosowanie czystego retinolu w formie alkoholowej oraz w postaci aktywnego serum z 1% heksylorezorcynolem o sile działania 4% hydrochinonu. Technologia liposomów pozwala na dogłębne i sukcesywne dostarczanie skórze substancji aktywnych nawet do kilkunastu godzin po zabiegu. Czysta forma retinolu aktywuje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, przez co znacząco spłycają się zmarszczki, a także następuje poprawa jędrności i elastyczności skóry. 

Etap gabinetowy to początek kuracji, a jej najbardziej efektywną część stanowi Retexture Serum, które Pacjent stosuje w domu. Kosmeceutyk należy wprowadzić do pielęgnacji wieczornej już w drugim dniu po zabiegu. Jest to etap w trakcie którego przebarwienia rozjaśniają się o 60–80%, dzięki inhibicji tyrozynazy, przyspieszeniu keratynizacji i zakwaszaniu środowiska naskórkowego.

Ponieważ głównym czynnikiem aktywującym powstawanie przebarwień jest promieniowanie UV, w trakcie kuracji i 2 tygodnie po jej zakończeniu należy bezwzględnie stosować SheerZinc SPF 30 lub SunArmor SPF 50.

Wskazania:

 • Hiperpigmentacja pochodzenia: hormonalnego, posłonecznego, potrądzikowego
 • Silna utrata jędrności i elastyczności skóry
 • Silnie zaznaczone fotostarzenie i nierówna struktura

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
 • Znaczące rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Spłycenie linii i zmarszczek
 • Wyrównanie powierzchni i tekstury naskórka

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 2 zabiegi co 28 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Skóra poddawana zabiegowi nie powinna być zmywana wodą ani preparatami do demakijażu do następnego dnia
 • Nie stosować u osób uczulonych na retinol i aspirynę (kwas acetylosalicylowy) oraz ze skórą wrażliwą
 • Peeling warstwowy, nie wymaga neutralizacji
 • Retexture Serum stanowi nieodłączny element terapii rozjaśniania przebarwień i poprawy jędrności skóry, należy go wprowadzić już w drugim dniu po zabiegu
 • W zależności od typu wrażliwości skóry Retexture Serum przez pierwsze dwa tygodnie powinno być stosowane codziennie na noc lub co drugą noc. Aplikacja serum będzie powodować umiarkowane pieczenie i szczypanie skóry oraz zaczerwienienie. W przypadku mocnego podrażnienia należy wydłużyć czas między aplikacjami. Serum należy odstawić 4 dni przed kolejnym zabiegiem. W trakcie pierwszych dwóch tygodni stosowania Retexture Serum widoczne jest umiarkowane złuszczanie naskórka i zaczerwienienie skóry. Jeżeli po 2 tygodniach stosowania Retexture Serum nadal jest widoczne złuszczanie kosmeceutyk należy stosować co 2 lub 3 noc.
 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu: od września do maja

SkinBrite Peel

Z INHIBITORAMI TYROZYNAZY I CZYSTYM RETINOLEM [4%]

SkinBrite Peel to bardzo efektywny zabieg wybielająco-rozjaśniający oparty na 3 etapach działania. Zostały w nim zastosowane silne substancje hamujące aktywność tyrozynazy odpowiedzialnej za powstawanie przebarwień o różnym podłożu: hormonalnym, posłonecznym i pozapalnym. Pełna i efektywna kuracja składa się z serii minimum 3 zabiegów oraz obowiązkowego stosowania między zabiegami SkinBrite Serum (produkt wprowadzamy 4-7 dnia po zabiegu i stosujemy do wykonania kolejnego).

SkinBrite Peel to nowoczesna terapia rozjaśniania przebarwień, dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Unikalność zabiegu stanowi synergiczne połączenie substancji depigmentacyjnych takich jak: kwas mlekowy [20%], kwas migdałowy [10%], kwas salicylowy [10%], kwas fitowy [5%], ekstrakt z mącznicy lekarskie [1%], lukrecji [1%]

Efekty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
 • Wyrównanie powierzchni i kolorytu
 • Znaczne rozjaśnienie przebarwień
 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku
 • Poprawa jędrności i elastyczności

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 3 zabiegi co 21-30 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Skóra poddawana zabiegowi nie powinna być zmywana wodą ani preparatami do demakijażu do następnego dnia
 • SkinBrite Serum stanowi nieodłączny element terapii rozjaśniania przebarwień
 • U skór wrażliwych i naczyniowych należy zastosować 1-2 warstwy peelingu lub zrezygnować z retinolu szczególnie w przypadku skór alergicznych

Kwas glikolowy [70%] z technologią komórek macierzystych

SILNA REWITALIZACJA I DZIAŁANIE LIFTINGUJĄCE

Amerykańscy naukowcy zainspirowani doniesieniami z dziedziny medycyny regeneracyjnej rozpoczęli badania nad właściwościami roślinnych komórek macierzystych. Niezwykle korzystne wyniki badań zainicjowały powstanie formuły kwasu glikolowego nowej generacji. Zastosowanie w formule kwasu glikolowego technologii komórek macierzystych jest przełomowym odkryciem w świecie kosmetologii. Główny i najbardziej spektakularny składnik komórek macierzystych to fenylopropanoidy o silnych właściwościach przeciwzapalnych. W suchej masie roślin występują w stężeniu: 0,01%. Proces pozyskiwania komórek macierzystych jest na tyle efektywny, że daje 1000 razy bardziej skoncentrowany ekstrakt. Komórki macierzyste bogate są również w polisacharydy, fitosterole, sole mineralne i aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania skóry.

Peeling dzięki silnej koncentracji AHA wpływa na szybką odbudowę włókien kolagenowych i elastynowych, pobudza skórę do odnowy, wyrównuje jej powierzchnię, rozjaśnia przebarwienia, a także wpływa na produkcję kwasu hialuronowego w skórze. Dodatkowa zawartość komórek macierzystych z lilaka pospolitego bogata w fenylopropanoidy sprawia, że zabieg nie powoduje nieprzyjemnego pieczenia i podrażnienia, a pacjent podczas zabiegu czuje się komfortowo. Taki efekt został osiągnięty przez silne właściwości przeciwzapalne komórek macierzystych.
Komórki macierzyste z Lilaka Pospolitego wykazują silne właściwości:

• przeciwzapalne

• seboregulujące poprzez inhibicję 5-alfa-reduktazy

• przeciwtrądzikowe poprzez inhibicję wzrostu beztlenowych bakterii Propionibacterium Acnes

• hamujące aktywność tyrozynazy

• hamujące wzrost grzyba Malassezia wpływającego na rozwój trądziku pospolitego oraz łojotokowego zapalenia skóry

Wskazania:

 • Zmarszczki i utrata jędrności na twarzy i szyi
 • Utrata elastyczności
 • Skóra łojotokowa
 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku
 • Skóra odwodniona
 • Alternatywa dla zabiegów z retinolem

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie umiarkowane
 • Ujędrnienie i poprawa gęstości
 • Rozjaśnia skórę i przebarwienia
 • Działa na odmłodzenie skóry poprzez silną odbudowę skóry właściwej

Częstotliwość:

 • Seria: 6 zabiegów co 10-14dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu od września do maja
 • Nie należy stosować u osób ze skórą wrażliwą

Jessner's Peel - oryginalna receptura

Płyn Jessnera to doceniony i znany peeling medyczny. Zabieg o silnym działaniu keratolitycznym, seboregulującym i przeciwzmarszczkowym, zawierający wiele substancji aktywnych wspomagających działanie złuszczające. Kombinacja rezorcyny z kwasem salicylowym i kwasem mlekowym wykazuje wzmożone właściwości złuszczające.
W formule dodatkowo zastosowano komórki macierzyste z lilaka pospolitego, które są inhibitorami bakterii Propionibacterium Acnes oraz hamują aktywość 5-alfa reduktazy, niwelując przyczynę zmian trądzikowych.
Płyn Jessnera wywołuje zmiany w naskórku podobne do obserwowanych po zastosowaniu retinoidów. Efekt zastosowania peelingu jest widoczny w momencie wykonywania zabiegu poprzez zniwelowanie wielkości i wypukłości krost, szczególnie podskórnych stanów zapalnych. Peeling powoduje efekt “frostingu”, czyli zbielenia skóry.
Zabieg dedykowany jest skórom problematycznym z nawracającym trądzikiem zaskórnikowo-grudkowym oraz po przebytym trądziku pozapalnym, który pozostawił na skórze blizny, przebarwienia i nierówną strukturę.

Wskazania:

 • Trądzik pospolity zaskórnikowo-grudkowy na twarzy, dekolcie, plecach
 • Obszary zmienione przebytym trądzikiem - rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, zaskórniki zamknięte
 • Wzmożona produkcja sebum (nadmierny łojotok)
 • Skóra uszkodzona promieniowaniem UV (fotostarzenie)
 • Alternatywna terapia dla leczenia retinoidami

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie intensywne do bardzo intensywnego
 • Szybsze gojenie się krost i grudek
 • Zmniejszenie liczby zaskórników
 • Spłycenie blizn potrądzikowych
 • Obkurczenie ujść gruczołów łojowych
 • Rozjaśnienie skóry i przebarwień

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 3 zabiegi co 21 -30 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu: od września do maja
 • Nie stosować u osób uczulonych na aspirynę (kwas acetylosalicylowy)
 • Peeling powoduje efekt „frostingu” tzw. zbielenia naskórka, który świadczy o tym, że należy przerwać reakcję
 • Peeling warstwowy, nie wymaga neutralizacji


TCA [7%], BHA [2%] + Retinol [4%]

SILNA EKSFOLIACJA I EFEKT ANTI-AGE

TCA [7%], BHA [2%]TCA [7%], BHA [2%] + RETINOL [4%] to bardzo silny peeling chemiczny oparty na kwasie trichlorooctowym [7%], kwasie salicylowym [2%] oraz retinolu w bardzo silnym stężeniu [ 4%]. Jest to intensywny peeling, który znacząco zmienia strukturę naskórka i wpływa na silną stymulację skóry właściwej poprzez zastosowanie czystej formy witaminy A. TCA powoduje całkowitą koagulację warstwy rogowej, przez co wnikanie retinolu do skóry jest bardzo intensywne, a efekt terapeutyczny osiągany w szybkim czasie. Peeling niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek utrwalonych.

Zastosowanie silnej koncentracji czystego retinolu wpływa na przebudowę macierzy skóry właściwej, co skutkuje poprawą jędrności, spłyceniem blizn i zniwelowaniem rozstępów. Docelowe efekty serii zabiegów są porównywalne do terapii laserowych.

Skóra po zabiegu jest mocno napięta oraz w ciągu 48 godzin może ulec zbrązowieniu, co jest naturalnym efektem. Skóra na drugi dzień po zabiegu zaczyna pękać i łuszczyć się, dlatego ważne jest, aby bezwzględnie stosować się do zaleceń terapeuty i używać odpowiednich preparatów pozabiegowych DermaQuest. Do 7 dni po zabiegu, skóra jest wrażliwa i lekko zaczerwieniona, a pierwsze efekty terapeutyczne widoczne są po 14 dniach po zabiegu.

DermaQuest. Do 7 dni po zabiegu, skóra jest wrażliwa i lekko zaczerwieniona, a pierwsze efekty terapeutyczne widoczne są po 14 dniach po zabiegu. + RETINOL [4%] to bardzo silny peeling chemiczny oparty na kwasie trichlorooctowym [7%], kwasie salicylowym [2%] oraz retinolu

w bardzo silnym stężeniu [ 4%]. Jest to intensywny peeling, który znacząco zmienia strukturę naskórka i wpływa na silną stymulację skóry właściwej poprzez

zastosowanie czystej formy witaminy A. TCA powoduje całkowitą koagulację warstwy rogowej, przez co wnikanie retinolu do skóry jest bardzo intensywne,

a efekt terapeutyczny osiągany w szybkim czasie. Peeling niweluje defekty skóry w postaci nierównej powierzchni, blizn, rozstępów oraz zmarszczek

utrwalonych.

Zastosowanie silnej koncentracji czystego retinolu wpływa na przebudowę macierzy skóry właściwej, co skutkuje poprawą jędrności, spłyceniem blizn

i zniwelowaniem rozstępów. Docelowe efekty serii zabiegów są porównywalne do terapii laserowych.

Skóra po zabiegu jest mocno napięta oraz w ciągu 48 godzin może ulec zbrązowieniu, co jest naturalnym efektem. Skóra na drugi dzień po zabiegu

zaczyna pękać i łuszczyć się, dlatego ważne jest, aby bezwzględnie stosować się do zaleceń terapeuty i używać odpowiednich preparatów pozabiegowych

DermaQuest. Do 7 dni po zabiegu, skóra jest wrażliwa i lekko zaczerwieniona, a pierwsze efekty terapeutyczne widoczne są po 14 dniach po zabiegu.

Wskazania:

 • Skóra gruba z zaznaczonymi zmarszczkami i utratą jędrności
 • Rozstępy i blizny
 • Obszary zmienione przebytym trądzikiem - rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, blizny potrądzikowe, przebarwienia pozapalne, zaskórniki zamknięte
 • Wzmożona produkcja sebum (nadmierny łojotok)
 • Skóra gruba uszkodzona promieniowaniem UV (fotostarzenie)

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie intensywne do bardzo intensywnego
 • Możliwe zbrązowienie miejsc poddawanych zabiegowi
 • Spłycenie blizn i wyrównanie powierzchni
 • Spłycenie blizn potrądzikowych
 • Spłycenie zmarszczek i poprawa jędrności skóry
 • Rozjaśnienie przebarwień i poprawa kolorytu
 • Obkurczenie porów, zmniejszenie łojotoku

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 3 zabiegi co 21 -30 dni, dwa razy w roku

Uwagi:

 • Peeling wykonywany w miesiącach o mniejszym nasłonecznieniu: od września do maja
 • Peeling przeznaczony dla skór grubych zarówno suchych, mieszanych i łojotokowych
 • Nie należy stosować u osób ze skórą wrażliwą
 • Nie stosować u osób uczulonych na retinol i aspirynę (kwas acetylosalicylowy)
 • Peeling powoduje efekt „frostingu” tzw. zbielenia naskórka, który świadczy o tym, że należy przerwać reakcję
 • Peeling warstwowy, nie wymaga neutralizacji

NanoFrax + Retinol [4%]

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA Z CZYSTYM RETINOLEM


Terapia NanoFrax wykonywana jest za pomocą specjalnego urządzenia  przeznaczonego do mikro nakłuć naskórka i skóry właściwej. Celem terapii jest utworzenie całej sieci mikro kanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnienie czynników wzrostu i wprowadzenie substancji terapeutycznej. Technika pozwala na pobudzenie kluczowych komórek występujących w skórze:  

 • keratynocytów, poprzez wpływ na faktor wzrostu (GF)
 • fibroblastów, poprzez wpływ na faktor wzrostu (FGF)
 • melanocytów
 • komórek macierzystych warstwy podstawnej naskórka

Technologia NanoFrax bardzo dokładnie i precyzyjnie wykonuje mikrokanaliki w skórze, przez co efekt terapeutyczny i leczniczy osiągany jest w dość szybkim czasie leczenia, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów. NanoFrax + Retinol [4%] to rozwiązanie dla następujących defektów skóry:

 • starzenie się skóry: zmarszczki, linie, bruzdy, utrata jędrności i elastyczności
 • nierówna powierzchnia naskórka
 • przebarwienia o etiologii endogennej i egzogennej
 • rozstępy i blizny
 • trądzik zaskórnikowo-grudkowy bez zmian zapalnych

Zabieg silnie regeneruje i stymuluje skórę, dzięki czemu zwiększa jej jędrność i elastyczność. Retinol [4%] - czysta forma witaminy A jest niezbędna do prawidłowego formowania się i regulowania wzrostu komórek skóry. Retinol to wielofunkcyjna substancja aktywna, która jest polecana zarówno w przypadku walki z trądzikiem u młodszych osób, jak i na zmiany wywołane procesem fotostarzenia się skóry, w przypadku cery dojrzałej oraz jako składnik zapobiegawczy pozwalający przedłużyć młodość komórek skóry.
Retinol jest jednym z najsilniejszych składników aktywnych działających przeciwzmarszczkowo i przeciwstarzeniowo. Rewelacyjnie niweluje problem rozstępów i blizn potrądzikowych.

Zabieg został doceniony przez szerokie grono kosmetologów uzyskując Srebrny Laur Kosmetologii 2014 w kategorii: Zabieg na blizny i rozstępy.

Wskazania:

 • Duży spadek jędrności skóry
 • Głębokie blizny potrądzikowe
 • Fotostarzenie się skóry
 • Głębokie bruzdy i zmarszczki
 • Rozstępy

Rezultaty:

 • Skóra zaczyna się złuszczać od 2 dnia po zabiegu, złuszczanie na poziomie umiarkowanym do intensywnego
 • Wyrównanie powierzchni i kolorytu
 • Znaczne rozjaśnienie przebarwień i poprawa struktury skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Spłycenie blizn potrądzikowych

Częstotliwość:

 • Seria: minimum 6 zabiegówco 14-30 dni,
  dwa razy w roku

Uwagi:

 • Nie należy stosować u skór naczyniowych i wrażliwych
 • Zabieg sezonowy od września do kwietnia
 • Należy wykluczyć wszystkie przeciwwskazania do wykonywania mezoterapii mikroigłowej
 • Nie należy stosować u osób uczulonych na retinolGlycolic Body Anti-Age Treatment

PRZECIWSTARZENIOWY GLIKOLOWY ZABIEG NA CIAŁO Idealny zabieg na ciało z utratą jędrności i elastyczności oraz jako specjalistyczna terapia wyrównująca powierzchnię i strukturę skóry.

Zabieg bazuje na kwasie glikolowym z technologią komórek macierzystych o silnych właściwościach przeciwstarzeniowych i przeciwzapalnych.

Dodatkowe zastosowanie antyoksydantów jak kwas alfa-liponowy i ubichinon hamuje szkodliwe reakcje rodnikowe i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry.

Zabieg silnie nawilża skórę, przyspiesza jej odnowę i stymuluje odnowę kolagenu i elastyny.

Wskazania:

 • Spadek jędrności i elastyczcności
 • Skóra sucha i spierzchnięta
 • Rewitalizacja ciała po zimie
 • Skóra zmęczona i pozbawiona blasku
 • Przygotowanie skóry na rownomierną opaleniznę
 • Wspomaganie działania ujędrniającegi i antycellulitowego

Rezultaty:

 • Wyrównanie powierzchni i struktury skóry
 • Poprawa jędrności i elastyczności
 • Silny efekt nawilżenia i wygładzenia

Częstotliwość:

 • Zabieg może być wykonany jednorazowo lub w serii: 3-6 zabiegów co 7-10 dni

Uwagi:

 • Skóra po zabiegu może się lekko złuszczać
 • Przed opalaniem skóry należy zachować 14 dniowy odstęp

PQ Age

Innowacyjność peelingu PQ-Age polega na tym, że zapewnia głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni skóry właściwej. To zabieg kosmetyczny, dający efekt podobny do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra widoczna jest natychmiast po zabiegu. Głównymi wskazaniami są przebarwienia i blizny potrądzikowe, a także wypełnienie zmarszczek, ale można go stosować na całym ciele – spłyca nawet rozstępy. PQ-Age nazywany jest „nową skórą”, ponieważ po serii zabiegów gwarantowany jest efekt zupełnie odnowionej skóry. Głównym atutem peelingu jest brak łuszczenia skóry po zabiegu. Doskonale sprawdza się też przed wielkim wyjściem.

Peeling PQ-Age jest idealną propozycją dla osób, które poszukują szybkich sposobów na zdrową, jędrną i piękną skórę. Peeling może być wykonywany przez cały rok (nawet latem), bez ryzyka fotouczuleń. Głównymi składnikami peelingu są cenione w dermatologii substancje, które po raz pierwszy zostały połączone w jednym zabiegu: kwas trójchlorooctowy 34% (TCA), kwas kojowy, nadtlenek mocznika i koenzym Q10.


Retix.C

Retix C – Xylogic to intensywna terapia odmładzająca i odbudowująca skórę twarzy, szyi i dekoltu. Wykorzystujemy w niej retinol, jeden z najskuteczniejszych składników anti-aging oraz witaminę C i koktajl antyoksydantów. 
 Nowy Retix C 4% zawiera retinol stabilizowany w procesie hydrogenacji co oznacza mniejsze podrażnienia i lepszą tolerancję w porównaniu do tradycyjnego retinolu, użytego w tym samym stężeniu. 
Retinol w nowej formule Retix C 4% jest odporny na promienie UV, utlenianie i wysokie temperatury, wykazuje też przedłużone działanie terapeutyczne.

Peeling Retix C stymuluje odnowę komórkową, usuwa martwy naskórek odświeżając i intensywnie wygładzając skórę, efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

WSKAZANIA:  terapia odmładzająca, redukująca niedoskonałości, trądzik i przebarwienia.

Po wykonaniu profesjonalnej części zabiegu w gabinecie, pacjent udaje się do domu z maską retinolową, którą zmywa samodzielnie po 6-8 godzinach. Po 2-3 dniach następuje intensywne zaczerwienienie skóry i rozpoczyna się proces złuszczanie naskórka (prószenie), które trwa około 3 dni (najwygodniej wykonać zabieg w środę lub w czwartek tak aby proces złuszczania przypadł w czasie weekendu).


Bandaże Arosha - specjalistyczne programy terapeutyczne na ciało

Włoska marka Arosha specjalizuje się w zabiegach z użyciem nasączonych aktywnymi substancjami jednorazowych bandaży, którymi owijamy ciało. Kosmetolog dobiera indywidualnie program zabiegowy w zależności od potrzeb pacjenta i problemów skóry.

W zależności od oczekiwanego efektu wyróżniamy następujące programy:

 • na cellulit grudkowy, włóknisty lub obrzękowy (8 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu)
 • odchudzający(8 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu)
 • ujędrniający i modelujący sylwetkę (8 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu)
 • liftingujący (8 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu)
 • na ciężkie nogi (6 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu)
 • efekt push-up na biust (4 zabiegi 1 lub 2 razy w tygodniu)

Każdy zabieg poprzedzany jest peelingiem (enzymatycznym lub suchym), a następnie nakładany jest preparat z kwasem glikolowym oraz specjalnie dobrana ampułka. Potem obszar zabiegowy zostaje owinięty nasączonymi substancjami aktywnymi bandażami, które pozostają na skórze ok. 30 minut.

Opcjonalnie zabiegi można poszerzyć o pressoterapię, która poprawia krążenie krwi i pomaga zlikwidować zastoje limfatyczne, co znacząco wpływa na zwiększenie efektów zabiegowych.

Zabieg kończy się wmasowaniem kremu do ciała marki Arosha dobranego do konkretnego problemu skóry.

W celu osiągnięcia optymalnych efektów seria zabiegowa powinna być uzupełniona odpowiednią pielęgnacją domową (m.in. codziennym stosowaniem szczotki do masażu oraz odpowiednich kosmetyków Arosha).


Start&Rewind - wyszczuplająco-ujędrniający zabieg na ciało

Terapia hydrodynamiczna START & REWIND łączy w sobie wyszczuplające właściwości aktywnych kosmetyków i technologii hydrodynamicznej! Pierwszym etapem zabiegu jest wykonanie wyszczuplającego peelingu i nałożenie intensywnie odchudzającego kremu. Działanie składników aktywnych wzmacniane jest dzięki foliowemu kombinezonowi, z którego wysysane jest powietrze. Dzięki efektowi próżni składniki aktywne, takie jak: kofeina, guarana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wągrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy i olejek rozmarynowy, wnikają głęboko do wnętrza Twojej skóry, spalając tkankę tłuszczową! Na koniec wykonywany masaż drenujący, który usprawnia usuwanie tkanki tłuszczowej,

W celu utrzymania efektów zalecamy serię 6-10 zabiegów. Przez pierwsze dwa tygodnie wykonuje się dwa zabiegi na tydzień, następne zabiegi wykonywane są raz w tygodniu.

START & REWIND może być wykonywany również jednorazowo jako zabieg bankietowy tzw. “przed wielkim wyjściem”.

EFEKTY:

– oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów,
– utrata centymetrów już po jednym zabiegu,
– przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej,
– wyraźne wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki,
– poprawa kondycji skóry
– wygładzenie, redukcja cellulitu

PRZECIWWSKAZANIA:

– ciąża oraz laktacja
– nowotwory
– zakrzepica
– pompa insulinowa


Mezoterapia igłowa skóry głowy preparatem Dr CYJ Hair Filler

REWOLUCYJNA FORMUŁA SIEDMIU PEPTYDÓW I KWASU HIALURONOWEGO DO ZATRZYMANIA WYPADANIA I REWITALIZACJI WŁOSÓW

WSKAZANIA 

 • Łysienie i przerzedzenie włosów u kobiet i mężczyzn celem zatrzymania wypadania włosów, pogrubienia, zagęszczenia i wzmocnienia oraz odnowy kolorytu. 
 • Łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn. 
 • Przygotowanie skory do przeszczepu włosów. 
 • Poprawienie wzrostu włosów po przeszczepie.
 • Dla każdego kto chce pogrubić, zagęścić, wzmocnić włosy czyli terapia pielęgnacyjna dla kobiet i mężczyzn.


W celu uzyskania zadowalających rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 4 zabiegów co 14 dni.

PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU 

Przez tydzień przed zabiegiem nie należy pić alkoholu. 

Należy umyć głowę w dniu zabiegu i nie stosować żadnych produktów do układania włosów, odżywek bez spłukiwania, itp.


PRZECIWWSKAZANIA

 • Choroby zapalne skóry głowy
 • Alergie na składniki preparatu
 • Przyjmowanie leków immunosupresyjnych i sterydów
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Choroby nowotworowe
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
 • Powtarzające się anginy i zapalenia wsierdzia
 • Ciąża i karmienie
 • Wiek poniżej 18 lat


MOŻLIWE REAKCJE POZABIEGOWE

 • Zaczerwienienie
 • Opuchlizna
 • Obrzęk
 • Krwawienie
 • Swędzenie
 • Ból
 • Krwiaki


Objawy te ustępują w ciągu tygodnia po zabiegu.